Policisté Pardubického kraje hledají svědky dopravních nehod

08.11.2018
Dne 6. listopadu 2018 došlo v Pardubickém kraji ke dvěma těžkým dopravním nehodám.

K první  došlo okolo 14:40 hodin mezi obcemi Podbor a Kostěnicemi. Dvaaosmdesátiletá řidička vozidla značky Škoda 120L jedoucí ze směru od obce Podbor na přímém úseku pravděpodobně nezvládla řízení svého vozidla, dostala smyk a vyjela mimo silnici. Následně se auto  ještě několikrát přetočilo přes střechu a skončilo v poli. Škoda byla předběžně odhadnuta na 10.000 Kč.


Druhá událost byla oznámena policistům v 18:04 hodin u obce Vysoké Chvojno.  V zatáčce ve směru na obec Chvojenec došlo k těžkému zranění šestašedesátiletého muže, který byl nalezen s jízdním kolem v silničním příkopu. Jak k celé události došlo, v současné době vyšetřuje policie a žádá možné svědky, kteří by mohli přispět k objasnění nehodového děje, aby se s informacemi obrátili na linku 158.

Dechová zkouška u řidičů na místě dopravních nehod nemohla být provedena vzhledem ke zranění, které řidiči utrpěli. Oba byli letecky transportováni do Fakultní nemocnice v Hradci Králové, kde byly nařízeny laboratorní rozbory krve. Příčiny a okolnosti obou dopravních nehod jsou předmětem šetření dopravních policistů.

Převzato ODTUD


Aktuálně z Pardubicka